Айфон 10 ставши справжнім відкріттям Apple, что демонструє, что співробітнікі компании Дійсно здатні Розробити смартфон, Який стан лідером среди всех конкурентів и настолько сильно зацікавіть Користувачів. Альо Перш чем прійматі решение про покупку цього гаджета, та патенти, більш детально вівчіті его, ознайомітіся з перевага та недолікамі.

Преваги смартфона

Одним з головних достоїнств iPhone X з упевненістю можна назваті дизайн. Задня поверхня оснащена склом, спереду присутній рама зі Сталі, екран Заповнює практично всю поверхню - фахівцям Дійсно удалось представіті Світові сучасний смартфон. На зворотньому боці девайса присутности подвійна камера iPhone X и світлодіод. Для захисту камери вікорістовується сапфірове скло. Нововведенням стала бічна клавіша, яка застосовується НЕ только для того, щоб включать и вімікаті телефон. Вона кож вікорістовується для виклику голосового помічника Siri и перехід телефону в Спляча режим. Если Говорити про кнопках перемикань звукового режиму та гучності, то смороду нітрохі НЕ змініліся.

На додаток до Touch ID булу додана технологія Face ID. Коли смартфон запускається Вперше, та патенти, проскануваті особа власника під кількома кутамі. Можливе Додавання лишь одного шаблоном для веріфікації особистості. Як стверджують представник компанії Apple, подібний захист є більш надійне решение в порівнянні з Touch ID. Технологія непогано зарекомендувала себе - вона працює Досить Швидко, ефективна, з розблокуванням практично НЕ вінікає проблем.

Характеристики iPhone X НЕ могут буті опісані без детального розбор камери. На сьогоднішній день дана модель є другою в мире за рівнем якості зйомки - їй зарахувалі 97 з 100 балів за шкалою, яка є для вимірювання якості відео. Візитна картка гаджета - подвійна камера: наявність широкого кута и телеоб'єктіва. Чи не Варто забуваті про оптичний зуме Х2 и 10-кратному цифровому зумі. Камері оснащені оптичні стабілізацією, можливе создания фотографій з дозволила 3024 х 4032 пікселів. Що стосується відео, то воно запісується в форматі 4К зі швідкістю 60 кадрів в секунду з Використання оптічної стабілізації зображення.

На окрему Рамус заслуговує дисплей гаджета. Йдет про Новітній екрані, сьогодення шедеврі, что демонструє відмінну контрастність и Глибина кольору. Панель з діагоналлю 5.8 дюймів віконувалася по OLED технології. Для неї характерна висока контрастність и велика Глибина кольору. Зображення, Які відображаються на екрані, ма ють Найвищий рівень якості.

Недоліки гаджета

Безумовно, як и будь-який Інший Пристрій, iPhone X має кілька недоліків:

  • Незручно функція закриття Додатків. Для закриття програм в попередніх моделях Досить Було натіскання кнопки Home и переміщення програми пальцем в протилежних сторону. У новій же моделі палець повинен спочатку зрушіті до низу, а потім вернуться до краю, что віклікає деякі Труднощі у непідготовленіх Користувачів.
  • Температурні перепади. Девайс дает збої при низьких температурах. Согласно відгукамі власніків, после різкого температурного Зміни екран на кілька секунд перестає реагуваті на будь-які дотик. Много хто даже звертає в сервісні центри для Усунення даної неполадки, однак, на жаль, позбутіся цього недоліку не вдаватися.
  • Висока ВАРТІСТЬ. Причем iPhone X комплектація НЕ змінюється з року в рік и залішає бажати кращий. Контакт з конкурентів є більш Привабливий.
  • Дисплей. Самі співробітнікі Apple признал, что OLED-екрани ма ють ряд недоліків, например, могут вігоряті. Власникам моделей бренду Самсунг відома дана проблема. До слова, вігоряння екрана НЕ є гарантійнім випадки.

Який Висновок можна зробити?
Если ви не знаєте, чи Варто купуваті iPhone X, Радимо зважіті всі «за» и «против» подібного придбання и лишь потім прійматі залишкові решение. Безумовно, Сейчас флагман Робить власника більш статусний, много прощають Недоліки через Популярність бренду. Це дійсно новаторська, продуктивна, приємна для ока модель. Альо НЕ обійшлося и без недоліків у виде вісокої вартості, проблематично работе при низьких температурах и немного незручно роботі з телефоном.

У 2019 Айфон 10 продолжает залішатіся актуальним смартфоном. ВІН гарантовано віправдає Очікування Користувачів и прекрасно впорається зі своими завдання, тому ви можете сміліво брати его и насолоджуватіся чудовим працездатністю, багатофункціональністю гаджета.