Революція в фотоіндустрії почалася ще з виходу iPhone 7 Plus та знайшла собі місце в наступних поколіннях iPhone.

Так, iPhone 8 Plus, наприклад, може записувати 4К-відео при 60 кадрах в секунду і підтримує режим "портретне освітлення". Чотири абсолютно нових режиму надають фотографіям ефект студійної якості: сценічний, студійний, денний і контурний світло.

Новинки від Apple припали до смаку любителям професійної фотозйомки, адже тепер для якісного знімка не обов'язково носити з собою великі рюкзаки з технікою. Останнім часом багато фахівців, чия робота пов'язана з фотографією, вибирають саме iPhone за зручність і швидкість. В App Store можна знайти безліч безкоштовних додатків для моментальної обробки зроблених знімків: різні фільтри, зміни контрастності, різкості фото і багато іншого.

Багато видавництв частенько використовують iPhone, замінюючи їм професійну апаратуру для фото- та відеозйомки.

Не тільки фотографи стали використовувати iPhone в своїй роботі. Багато дизайнерів роблять моментальні фото простору квартири або будинку, вигідно підбираючи ракурси або фокусування. Процедура показу будь-якого інтер'єру спрощується: можна лише зробити фото, обробити його у вбудованому фоторедакторі і відправити через месенджер замовнику. Контент-редактори сайтів, через зручності використання, часто викладають на сайт зображення товарів, зроблених на iPhone.

А великі і середні компанії для корпоративних цілей закуповують iPhone безпосередньо у Apple або офіційних реселерів, таких як Macaroon. Співробітники, знаючи пароль від корпоративного iCloud, мають доступ до бази з фото- і відеоматеріалами, які в подальшому можуть оброблятися і використовуватися в роботі.

При цьому Apple захоплює все більше і більше професійних сфер і, схоже, не збирається зупинятися.